Personel İzin Takip Çizelgesi Örneği isimli yazıyı, bu tür bir ihtiyacın olanların kolayca ve doğru dosyaya erişmesi için eklemiş buluyorum.

2012 yılından beri fırsat buldukça yazı eklediğim bu siteme, son zamanlarda özellikle iş hayatına dair epeyce ziyaretçi gelmektedir. Benimde ziyadesiyle memnun olduğum bu durum, aldığım sorular ya da en gerekli içeriklerin eklenmesine dair bana fikirler vermektedir.

İzin Takip Çizelgeleri de, iş hayatı için önemli bir konudur. İnternette epey arama hacmine sahip olan bu dosya için epeyce yıllar öncesinde kayıtsız kalmadım ve İzin Plan/Takip Çizelgesi  isimli Excel dosyasını oluşturdum. Bu Excel dosyası, Visual Basic kodlarıyla hazırlanmış ve epey faydalı bir içeriktir. Linki tıklayarak detaylarını okumanızı mutlaka öneririm. İki adımdan oluşan dosyada, önce çalışanların kullanılan ya da planlanmış izinlerini kaydedin. Daha sonra dönem bazlı olarak kolayca bir Personel İzin Takip Çizelgesi Örneği haline getirebilirsiniz.

Yine Türkiye’nin en fazla Hazır Excel Dosyasına sahip olan sitem ExcelDepo’da yayınlanmış olan İzin Takip Çizelgesi Dashboard isimli dosyamızı da inceleyebilirsiniz. Her iki Excel dosyasıda izinlerinizi takip edebileeğiniz başarılı birer izin takip çizelgesidir. ExcelDepo’ya VIP üyelik ile katılıp, her gün eklenen özel Excel dosyalarını arşivinize indirin. Bu şekilde benzer ihtiyaçlarınız olması durumunda, kolayca elinizin altında olacak bu dosyalar ile sorunlarınızın çözümü çok basit olacaktır.

İzin takibi ya da Excel ile izin örnekleri hakkında sorular için yorum kısmını kullanabilirsiniz.