Oddsportal1 Maç Sonuçlarını Excel’e Aktarma

Oddsportal1 isimli site, iddia oynayan ve bu işe kafa yoranların bildiği ve işlerine fazlasıyla yarayan bir sitedir. Avrupa’daki iddia oranlarını ve bu oranların yaşadığı düşüşleri ve de artışları göstermektedir. Bu site ile iddia oynayanlar kolayca analizler yapıp, kuponlarını buna göre yapabilirler.

İddia yaparken analitik düşünce ile hareket edip, kazanma/kaybetme oranlarına göre hareket eden analiyik yapılı iddia oynayıcılar içinde Excel olmazsa olmazdır. Bireysel ve Excel ekibimizdeki arkadaşların tümü iddia işi ile ilgili olmasalarda, ExcelDestek isimli sitemize iddia sitelerinden Excel‘e veri çekmeye dair çok fazla talep almaktayız.

Gelen talepler doğrultusunda, Oddsportal1 sitesinden maç sonuçlarını detaylı bir şekilde direk Excel’e aktarma işlemini gerçekleştiren özel bir dosya oluşturduk.


ExcelDepo YouTube kanalından dosyanın çalışma mantığını izleyebilirsiniz. Eğer bu tür bir dosyaya ihtiyacınız varsa, hemen alta bıraktığım linkten dosyaya ait detayları inceleyebilirsiniz.

Maç Sonucu Çek

 

Bu yazı sadece bir Excel dosyasının tanıtımı amacıyla hazırlanmış ve yayınlanmıştır. Bireysel olarak iddia konusunda diyeceğim tek şey, her kumar alışkanlığında olduğu gibi sonunda kasanın kazanacağıdır.

Excel Eğitimleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu