Hazır Excel Dosyaları

Bu yazımı, sizlere Hazır Excel Dosyaları indirebileceğiniz siteler ve dosyalar hakkında bilgiler vermek amacıyla ekliyorum. Yazımızda fırsat buldukça güncellemeler yapıp, alta doğru faydalı örnekleri ekleyeceğiz.

Hangi meslekten olursanız olun, eğer işiniz gereği bilgisayar kullanıyorsanız mutlaka bir şekilde Excel programı ile yolunu kesişmiştir. Microsoft’un bu sihirli programı her bilgisayara kolayca kurulabilmesi ve muhteşem özelliklere sahip olması nedeniyle işlerimizi çok kolaylaştırmaktadır. “Excel ile yapılabileceklerin bir sınırı yoktur” şeklinde iddialı bir cümle kursam, buna “hadi oradan canım” diyecek kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecektir.

Şimdi sizlere Excel ile yapılmış binlerce hazır Excel dosya örneğinin yer aldığı ExcelDosyalari.Com isimli siteden bahsetmek isterim. ExcelDepo.Com bünyesinde oluşturalan bir site olan Excel Dosyaları isimli bu sitede, hemen hemen tüm mesleklere ait örnek Hazır Excel Dosyaları yer almaktadır. Web sitesine giriş yaptıktan hemen sonra, web sitelerinde çok rastlanmayan güzellikte olan Datatable özelliği sayesinde Excel Dosyalarını kolayca filtreleyebilirsiniz.

Ben siteye giriş yaptım ve sağ kısımda yer alan İndirilme sayısına göre sıralama yaptığımda karşıma çıkan en çok indirilmiş 10 Excel Dosyasını ve bu dosyaların linklerini aşağıya listeliyorum.

Kısa Çalışma Ödeneği Hesaplama 2020
Kısa Çalışma Ödeneği
Korona Virüs Vaka Takip Çizelgesi
Excel ile Bordro Hesaplama
Yeni Nesil Düşeyara
Covid19 Ücretsiz İzin XML Şablonu
Excel İmsakiye 2020
Kısa Çalışma Ödeneği 7 Gün Hesabı
Kısa Çalışma Ödeneği Excel – XML
Puantaj ve Bordro Hesaplama

Ayrıca sitede bu listede olmayan ama özellikle Maaş Hesaplama, KVKK Şablonları, Verbis Excel Şablonu, İzin Takip Çizelgeleri, Puantaj Hesaplama Örnekleri gibi faydalı örneklerde yer almaktadır. Burada tüm listesini veremeyeceğimiz sayıda çok fazla Hazır Excel Dosyaları barındıran sitede kolayca arama yaparak, istediğiniz dosyalara ulaşabilirsiniz.

Bir İnsan Kaynakları çalışanı olarak Excel benim için faydası saymakla bitmeyecek yararda bir programdır. Sizlerde ne kadar iyi bir Excel kullanıcısı olursanız, iş hayatında ön plana çıkacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Ön plana çıkmak gibi bir niyeti olmayanlar içinde Excel kendilerine zaman ayırmak için büyük fayda sağlayacaktır :)

Bu yazım sayesinde siteyi keşfettiyseniz, yorum kısmına bir kaç kelime bırakmanızdan memnun olurum.

Hazır Excel Dosyaları Web Adresi

https://www.exceldepo.com

 

Daha Fazla Göster

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu