Dosyalar

Excelde Yada Mantığıyla Satırları Sayma

Excelde Yada Mantığıyla Satırları Sayma isimli bu yazı, ExcelDepo’ya eklenen DOSYA tanıtımını yapmak amacıyla eklenmiştir.

Excel kullanırken, mantıksal bir sonuç üretirken ya da mantığına çok ihtiyaç duyulur. Yıllardır gözlemlediğim Excel kullanıcı davranışlarının, ne yazık ki bu işlemde çoğu zaman hatalı sonuçlar ürettiklerini göstermiştir. ExcelDepo’ya eklediğim ve üç ayrı mantık ile ya da mantığına ihtiyaç duyarsanız, benzer şekilde kendinize uyarlamasını yapabilirsiniz.

İlgili dosyayı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Excelde Yada Mantığıyla Satırları Sayma İndir

Buradan İncele

Faydalı olması temennisiyle.


Kıymetli ziyaretçimiz,

Web sitemize gösterdiğiniz ilgi ve ziyaret için teşekkürler. Her akşam ilgi çeken içeriklerimize, bir sıra dahilinde örnek Excel Dosyaları eklemekteyiz. Öncelik vermemizi istediğiniz içerik olursa, ilgili içeriğe yorum yapmanız yeterli olacaktır.

Daha fazla Excel Dosyasına hızlıca ve kolay bir şekilde sahip olmak için, binlerce hazır Excel dosyasının yer aldığı ExcelDepo'ya üye olmanızı tavsiye ederiz. Bilgilerinize sunarız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde gezinti yapabilmek ve hazır Excel dosyalarımızı indirebilmek için reklam engelleyicinizi kapatmanız gerekmektedir.