Dosyalar

Dosyalar kategorisinin oluşturma amacı, tarafıma ait olan ExcelDepo.Com isimli sitedeki dosyaların tanıtılmasına yöneliktir.

Lakin sitemizin özellikle Google tarafında almış olduğu index neticesinde, kıymetli ziyaretçilerimize hazır Excel dosyalarını tıkla/indir şeklinde de sunmaya başladık.

Sitemizde epey örnek dosya linki tanıtımı olduğu için, hepsinin içeriğine ExcelDepo’daki linkleri ekleme imkanımız bulunmamaktadır. Bu nedenle fırsat buldukça, arşivimizdeki farklı dosyaları içeriklerimize eklemekteyiz. Her geçen gün ziyaretçilerimizin tıkla / indir şeklinde faydalanacağı Excel dosyalarımızın sayısı artmaktadır.

Eğer incelediğiniz yazının altına yorum olarak dosya ihtiyacınızı bırakırsanız, ilk önceliğimiz yorumlanan içeriğe dosya eklemek olacaktır. Bu nedenle yapacağınız yorumlar ile o içerik ile alakalı Excel örneğine ulaşabilirsiniz. Şunu belirtmek isterim ki, Excel arşivimde 15.000 (on beş bin) civarında örnek dosya bulunmaktadır.

Dosyalar kategorisinin açıklamasını özellikle eklemekteki amacım, içeriklerin her geçen gün artacağını ve bunu kıymetli ziyaretçilerimizin katkıları ile olacağını belirmektir.

Başa dön tuşu