DEV Excel Arşivi

Bu yazı, on binden fazla Hazır Excel Dosyasını tek tıklamayla indirebileceğiniz DEV Excel Arşivi hakkında bilgi vermek amacıyla eklenmiştir.

Excel, işi bilgisayarla olan tüm herkesin kullanabileceği, ihtiyacının olabileceği ve çok özel kurulum, yüksek ücretlere sahip olmayan muhteşem bir programdır. Çok pahalı yazılımlar yanında çok daha uygun bir maliyeti olmasına rağmen, çıktılarının muhteşemliği Excel’i eşsiz kılmaktadır.

Sizlere bahsedeceğim DEV Excel Arşivi, Excel ile yapılmış ve on binden fazla hazır Excel örneğinin yer aldığı muhteşem bir dosyadır. Buradaki adresten erişebileceğiniz DEV Excel Arşivini hemen indirip, içerisinde yer alan Hazır Excel Dosyalarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Uzun yıllar boyu arşivlenen örnek Excel dosyaları, klasör bazlı tasnif edilmiş olup, kolayca anlaşılır nitelikte ayrıştırılmıştır. İçerisinde makro örnekleri, formül örnekleri, ön yüzdeki özelliklere dair örneklerin yer aldığı bu dosyaları elinizin altında tutabilirsiniz. Olası bir ihtiyacınızda arşivden örnek dosyayı bularak uygulanan yöntemi kendi çalışmalarınıza uyarlayabilir, kolayca sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Ayrıca arşivde yer alan formül örnekleri, kullandığınız Excel dili ne olursa olsun kendi bilgisayarınızda açtığınızda bildiğiniz formül isimleri ile geleceğinden işinizi çok kolaylaştıracaktır. Yine arşiv içerisinde, dashboard tarzındaki grafik örnekleri ile raporlama yapanların ufkunu genişletecek örnekler bulunmaktadır. Ve Excel’de hız sorunu yaşayanlar için muhteşem ADO örneklerinden de bu arşiv dosyasında yüzlercesi mevcuttur.

Yüzlerce kişinin aldığı bu özel arşive siz de hemen sahip olmak isterseniz, aşağıdaki adrese tıklamanız yeterli olacaktır.

Excel Formülleri Örneklerini İndir

Tüm Excel formüllerinin örneklerinin yer aldığı dosyaya aşağıdan ÜCRETSİZ olarak erişebilirsiniz.

Excel Formülleri dosyalarımızı indirmek için aşağıdaki bilgileri doğru olarak doldurun. İndirme linki e-posta adresinize geleceği için, geçersiz e-posta adresleri yazmak çözüm olmayacaktır.
Buraya yazacağınız e-posta adresiniz, web sitemizin e-posta abonelik formuna otomatik olarak eklenecektir.

Ücretsiz Excel dosyalarımızı indirmek için bu kuralımızı kabul etmeniz gerekir.

Dilediğiniz zaman e-posta bültenimizden ayrılabilirsiniz. Lakin tekrardan farklı bir dosyamızı indirmek isterseniz, bu sefer aynı e-posta adresinin kullanılamayacağını bilmeniz gerekir.
Şartlar ve Koşulları Kabul Ediyorum
İndirme bağlantısını e-posta adresime gönder
Excel Eğitimleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Excel ile ilgili olarak paylaşımlarımızı ExcelDepo.Com üzerinden yapmaktayız. Sitemizde Doğrulanmış Kullanıcılarımızın indirebileceği binlerce içeriğimiz mevcuttur.

      Burada daha çok dosyaların tanıtımlarını yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu